Angela Merkelová jako “prosebník” u tureckého prezidenta Erdogana

18.října navštívila německá kancléřka tureckého prezidenta Erdogana. Přijela ho požádat, aby nepouštěl do EU další desetitisíce imigrantů. Erdogan za to požaduje 3 miliardy Euro, a to nejen pro uprchlíky ze Sýrie, ale i pro financování zjednodušení víz pro Turky a vstupních procesů urychleného vstupu Turecka do Evropské Unie. Takto chtějí Erdogan s Merkelovou ilegální imigranty “zlegalizovat”, protože každý přijatý uprchlík dostal v Turecku okamžitě poskytnutý azyl a turecké občanství. To je také důvod, proč se všichni imigranti zbavují svých pasů.
ARD dále nazvala Erdogana jako “autoritářského prezidenta”, což je mírnější ekvivalent ke označení diktátor. Dále uvedla, že se již dlouhou dobu s Erdoganem západní politici nestýkali z důvodu jeho autoritářské politiky.Je čím dál tím jasnější, že imigrační vlnu přes tzv. Balkánskou cestu řídí turecká vláda, na kterou má Erdogan jakožto prezident stále zásadní vliv. A miliony uprchlíků využívá k politické propagandě a vydírání Evropské Unie. Nutno ještě dodat, že Erdogan je PRO-ISLÁMSKÝ prezident odmítající Evropskou kulturu.
Reportáž stojí za to. Turecký prezident Erdogan posadil Merkelovou na tiskovce mezi DVĚ TURECKÉ VLAJKY, což je při mezinárodní návštěvě naprosto neslýchané! Takhle koktat Merkelovou jste ještě neslyšeli a hlavně, v Turecku hovořila o “ilegálních imigrantech”, kdy tento výraz v Německu absolutně zakázala a dále přiznala “nekontrolovatelný a chaotický proces”.

 

(Visited 27 times, 1 visits today)

Redaktor webu realitadne.cz, občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Místopředseda spolku Tradiční rodina z.s. Email: zdenek.chytra@realitadne.eu  Profil na facebooku

more recommended stories

How to whitelist website on AdBlocker?