ČTYŘI ZVLÁŠTNÍ ÚMRTÍ PILOTŮ BRITISH AIRWAYS – PODLE SPOLEČNOSTI SPOLU ÚMRTÍ NESOUVISÍ, ANI S OČKOVÁNÍM

Jak společnost British Airways na Twitteru potvrdila, během krátké doby zahynuli čtyři aktivní piloti této britské letecké společnosti. Na sociálních médiích nyní probíhají živé diskuse o tom, že piloti byli nedávno očkováni proti koronaviru.

V současné době jsou tématem na sociálních sítích čtyři úmrtí pilotů British Airways. Podle dostupných zpráv zemřeli během krátké doby. Internetem kolují zvěsti, že mrtví piloti dostali nedávno očkování proti koronaviru. Letecká společnost potvrdila smrt pilotů na Twitteru, ale ve stejné zprávě uvedla, že by vyloučila souvislost mezi úmrtími:

„Je smutné, že nedávno zemřeli čtyři členové naší pilotní komunity. Naše myšlenky směřují k jejich rodinám a přátelům. Na tvrzeních na sociálních médiích, že tato čtyři úmrtí spolu souvisela, však nic není.“

Někteří uživatelé sociálních sítí však nejsou pozicí letecké společnosti přesvědčeni, protože argumentují, že piloti jsou povinni podstoupit každoroční lékařské prohlídky. Od určitého věku k nim dochází každých šest měsíců. V důsledku toho lze považovat za nepravděpodobné, že by postižení trpěli předchozími nemocemi. Zůstává nejasné, zda piloti nedávno obdrželi koronavirové očkování, jak se tvrdí.

Tisková agentura Reuters rovněž podrobila obvinění „kontrole faktů“ a citovala Sarah Branchovou, ředitelku pro bdělost a řízení rizik u drog v britské agentuře pro regulaci drog MHRA. Ta tiskové agentuře uvedla:

„Nejsme si vědomi žádných úmrtí pilotů BA po obdržení vakcíny COVID-19 a nevedli jsme žádné rozhovory s BA ani jinými leteckými společnostmi, abychom piloty odradili od létání po obdržení vakcíny COVID-19.“

Po očkování koronou neexistují žádná omezení ani v letectví, ani v jiných průmyslových odvětvích a činnostech, uvedla Branchová.


(Visited 73 times, 1 visits today)
Please follow and like us:

Redaktor webu realitadne.cz, občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Místopředseda spolku Tradiční rodina z.s. Email: zdenek.chytra@realitadne.eu  Profil na facebooku

How to whitelist website on AdBlocker?

RSS
Follow by Email