fbpx

[:cs]DĚTSKÝ TV PROGRAM KIKA PRO DĚTI OD TŘÍ LET – ZTOPOŘENÝ PENIS A ŽENSKÉ PŘIROZENÍ[:]

Předchozí článek
Další článek
[:cs]

7:34 08.02.2017 Německo

Německý televizní program pro děti ve svém pořadu určeném dětem ve věku od tří let před pár dny odvysílal pořad, ve kterém těm nejmenší diváky seznamuje s lidským tělem. Tv stanice se ale rozhodla malým dětem ukázat mužské přirození ve vzrušeném stavu, čímž vyvolala na sociálních sítích silné emoce.

Čistě vzdělávací pořad, nebo záměr genderové politiky o předčasnou sexualizaci dětí?

V Německu je mimo tématu multikulturalismu velmi diskutováno i téma genderové politiky. Ta se setkává s velkou nevolí u mnoha lidí, jedním z důvodů jsou právě pokusy předčasně sexualizovat mládež a “zrovnoprávnit” muže a ženy proto, aby nedocházelo mimo jiné k diskriminaci “dalších pohlaví”, jakými jsou například hermafrodité a transsexuálové. Důraz na tradiční rodinu a její hodnoty je v genderové politice zcela vynechán, například ve Švédsku je vyloženě nežádoucí.

Genderová politika vychází, jak jinak, z dílen Evropské Unie a je povinností každého členského státu ji aplikovat ve společnosti.

Příspěvek připravil: Zdeněk Chytra[:]

(Visited 23 times, 1 visits today)
Předchozí článek
Další článek

Redaktor webu realitadne.cz, občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Místopředseda spolku Tradiční rodina z.s. Email: zdenek.chytra@realitadne.eu  Profil na facebooku