Dobrá rada nad zlato aneb nejvíc odborníků na krizi má ČR. Mohli bychom s nimi zásobit svět. Duševní mrzáci 21. století

Dobrá rada je samozřejmě nad zlato. V České republice se vyrojilo tolik odborníků na krizi, že bychom s nimi mohli zásobit celý svět. Není bez zajímavosti, z kterého spektra společnosti jsou tito lepšolidé.

Pravda je taková, jaká je.. Koronavirus překvapil celý svět. Někde byli na krizovou situaci připraveni lépe, jako například na Thajwanu, někde hůře. Ovšem nejhůře, byla připravená Evropa. Ano ta Evropa, ten skvělý vyspělý demokratický svět.  Ten skvělý svět, řízený centrálně kdesi v Bruselu. Evropská unie jako celek, tady jednoznačně zaspala a dnes už jí k lepší reputaci nic nepomůže. Ani to že najednou uzavírá hranici EU, ani slibování miliard eur na pomoc ekonomice. Morální kredit si za peníze nekoupíš. A nesmíme zapomenou také na fakt, že EK spustila na opatření některých zemí i kritiku. Nedělat nic a kritizovat si vzali za své i naši lepšolidé.

Dnes tu mnozí jen dokážou nadávat na vládu ČR, že nezajistila to či ono a slovo rouška se stala mantrou všech lepšolidí. Pravda je, že stát nemá dostatek zdravotnického materiálu. Bohužel, nejen náš stát. S nedostatkem roušek a respirátorů se potýká celá ta slavná civilizovaná Evropa. Dokonce stejný problém má i taková země jako je Izrael. I ten se potýká s nedostatkem roušek, respirátorů a desinfekčních prostředků. A to je zrovna země, kde jsou vždy připraveni na vše. Ale u nás vše, protože Babiš.

Proto jsem tu vytvořil takovou malou galerii určitých výroků, které se objevili na sociálních sítích. Dovolil jsem si ji nazvat “Duševní mrzáci 21. století” Tak se dobře bavte. galerii budu průběžně doplňovat.

Duševní mrzáci 21 století

 

(Visited 144 times, 1 visits today)

Fotograf, autor, administrátor a vlastník domény realitadne.cz Spolupracovník Raptor-TV.cz a Hej, Občané z.s. Profil na Facebooku www.michalhurby.eu Fotogalerie na Flickr | email:webmaster@michalhruby.eu

%d bloggers like this: