FOX NEWS: KORONAVIRUS BYL VYTVOŘEN V LABORATOŘI

koláž: realita dne

Pád amerického koronového »guru« Tonyho Fauciho

Dr. Tony Fauci trval ve svých mediálních vystoupení vždy na tom, že koronavirus byl „přirozený“ a že laboratorní vývoj byl naprosto vyloučen, ačkoli vědce, kteří byly do výzkumů zapojeni, sám Fauci financoval. Vše prasklo po úniku emailové korepsondence Dr. Fauciho z jeho emailového pandemického účtu.

Ve svém elegantním komentáři na americké televizní stanici Fox News kritizoval Jesse Watters koronavirovou politiku, transparentnost a Dr. Fauciho, koronavirového »guru« USA:

“Očekáváme, že nám politici budou lhát – ale neočekáváme, že by to udělali vědci.” Ale přesně to se stalo. Anthony Fauci neřekl pravdu a byl chycen při činu. Éra „faucistů“ oficiálně skončila. Krytí se nyní zhroutí. Je příliš velký na to, aby demokrati selhali, a média dělají vše pro to, aby uchovala dědictví „faucistů“. Nyní už ale není cesty zpět.“

Tyto komentáře sledují zásadní únik e-mailové korespondence od Dr. Fauci v době před a během koronavirové pandemie.

„Byly odhaleny stovky stránek e-mailů z jeho pandemického e-mailového účtu.“ E-maily pro Fauciho, vědeckou komunitu a vládu USA nevypadají dobře. 31. ledna 2020 špičkový vědec Kristian Andersen Fauciho varoval, že virus „vypadá možná zmanipulovaný“ a má „neobvyklé rysy“, “ uvedl Watters.

Ralph Baric, výzkumný pracovník COVID na univerzitě v Severní Karolíně, trénoval „netopýří dámu“ Shi Zhengli. Ta byla špičkovou výzkumnou pracovnicí na virologickém institutu ve Wuhanu, kde virus vypukl. Dr. Zhengli pracoval na manipulaci s viry takovým způsobem, aby napadli jiné druhy – včetně lidí. Baric i „Bat Lady“ byly financovány právě Anthony Faucim.

Vedoucí ústavu organizoval kampaň „šikany“ s cílem zakrýt příčinu viru. Pentagon odklonil 39 milionů dolarů, které financovaly koronavirovou laboratoř ve Wu-chanu. Pentagon a Dr. Anthony Fauci financoval vývoj koronaviru s cílem dosáhnout „funkčnosti“. Čína se marně pokoušela vinu odmítnout.

Pentagon poskytl Dr. Anthony Faucimu a jemu přidružené alianci EcoHealth podle oficiálních údajů 39 milionů USD na financování vyšetřování funkčnosti viru SARS (koronavirus). Komentátoři předpokládají velezradu části americké armády v souvislosti s vytvořením viru, uvedl britský Daily Mail.

Sám Dr. Fauci přidal 800 000 $.

Tato zpráva přichází v době, kdy vedoucí představitel charity, britský vědec Dr. Peter Daszak, byl vystaven údajnému střetu zájmů a zákulisní kampani za účelem diskreditace tzv Leck-Theorie – úniku viru z laboratoře.

Charitativní organizace EcoHealth Alliance (EHA) je pod důkladnou kontrolou od doby, co vyšlo najevo, že použila federální granty na financování výzkumu koronavirů ve virologickém ústavu Wuhan v Číně.

Americká nezisková organizace, která byla založena za účelem výzkumu nových nemocí, rovněž částečně financovala vysoce kontroverzní experimenty „zvyšující funkce“ u virů, při nichž se nebezpečné viry stávají infekčními za účelem studia jejich účinků na lidské buňky.

V loňském roce vypukla politická bouře, když bývalý prezident Donald Trump zrušil grant 3,7 milionu dolarů charitě kvůli obvinění, že byl v laboratoři financované EHA ve Wu-chanu vyvinut COVID-19.

Federální údaje o grantech shromážděné nezávislými výzkumníky však ukazují, že charita získala od vlády – od roku 2017 do roku 2020 – více než 123 milionů dolarů – a že jedním z jejích největších dárců je ministerstvo obrany, které této organizaci od roku 2013 poskytlo téměř 39 milionů dollarů.

Přesná část peněz. která šla na výzkum na Wuhanském virologickém ústavu, není známa. Údaje o federálních grantech shromážděné nezávislými výzkumníky ukazují, že charita obdržela od vlády více než 123 milionů dolarů – a že jedním z jejích největších dárců je ministerstvo obrany, které organizaci od roku 2013 darovalo téměř 39 milionů dolarů

Granty Pentagonu zahrnovaly 6 491 025 USD od Agentury pro obranné ohrožení (DTRA) z let 2017–2020, což popisuje porozumění „Riziku zoonotické choroby přenášené netopýry v západní Asii“.

Grant byl zařazen do kategorie „Vědecký výzkum boje proti zbraním hromadného ničení“. EHA rovněž obdržela 64,7 milionů USD od americké agentury pro mezinárodní rozvoj (USAID), 13 milionů USD od Health and Human Services, mezi něž patří National Institutes of Health and Centers for Disease Control, a 2,3 milionu USD od ministerstva pro vnitřní bezpečnost a 2,6 milionu $ od National Science Foundation.

V roce 2014 Obamova administrativa zakázala zisky z funkčního výzkumu, jako jsou experimenty financované EHA, a to poté, co vědci vyjádřili obavy, že by to mohlo vést ke globální pandemii geneticky vylepšeného viru unikajícího z laboratoře.

EHA však údajně tento postup nadále legálně financovala, využila mezeru, která umožnila výzkum případů „naléhavě nutných k ochraně veřejného zdraví nebo národní bezpečnosti“.

Zatímco se Čína snažila trvat na tom, že virus původ virů je jinde, akademici, politici a média začali zvažovat možnost, že mohla uniknout – což vzbuzuje podezření, že čínští úředníci prostě mají skryté důkazy o předčasném šíření. Vedoucí charity Daszak byl obviněn z organizování „šikanující“ kampaně v zákulisí, aby zajistil, že vina za Covid-19 nespadne na Wuhanskou laboratoř, kterou financuje.

V únoru 2020 Daszak přesvědčil více než dvě desítky dalších vědců, aby podepsali dopis, který napsali prestižnímu lékařskému časopisu The Lancet, jenž byl považován za tak vlivný, ​​že vedl většinu odborníků k tomu, aby odmítli dokonce uvažovat o tom, že virus byl způsoben člověkem a nebo ýe možná utekl z Wuhanského institutu.


(Visited 1 212 times, 1 visits today)
Please follow and like us:

Fotograf, autor, administrátor a vlastník domény realitadne.cz Spolupracovník Raptor-TV.cz a Hej, Občané z.s. Profil na Facebooku www.michalhurby.eu Fotogalerie na Flickr | email:webmaster@michalhruby.eu

How to whitelist website on AdBlocker?

RSS
Follow by Email