FRANCOUZSKÁ EXPERTKA VARUJE PŘED INDIVIDUÁLNÍMI A KOLEKTIVNÍMI RIZIKY OČKOVÁNÍ PROTI KORONAVIRU

printscreen youtube

Francouzská expertka na mikrobiologii Dr. Carole Cassagne na svém semináři vysvětluje, že statisticky by člověk musel akceptovat smrt z důvodu očkování 4 osob a dále závažné vedlejší účinky u 16ti naočkovaných, aby zachránil 2–11 životů na 100 000 lidí.

Pokud se podíváte na poměr rizik a přínosů očkování proti koroně, uváděná čísla jsou střízlivá a děsivá: Toto je shrnutí přednášky Dr. Carole Cassagne představující srovnávací meta-studii.

Na základě čísel a statistik o koronavirovém kurzu a očkovacích kampaních v různých zemích po celém světě Dr. Carole Cassagne objasňuje, že statisticky by úmrtí očkování 4 lidí a závažné vedlejší účinky u 16 očkovaných lidí muselo být obětováno záchranu 2–11 životů na 100 000 lidí.

Z takového srovnání je zřejmé, že očkování proti koroně má obvykle malý smysl. A co je horší, další vedlejší účinky jsou mnohem početnější. Tomu je podle mikrobioložky též nutné věnovat pozornost. Proto je třeba znovu vyhodnotit přínos očkování ve vztahu k věkovým skupinám postižených lidí.

Dr. Carole Cassagne rovněž zpochybňuje tezi o kolektivní imunitě. To by vyžadovalo úplně jiné podmínky, které nejsou splněny při šíření koronaviru. Různé země, jako je Jižní Afrika nebo Seychely, by ukázaly, že velké očkovací kampaně v žádném případě nesnižují počet infikovaných lidí.

Expertka také vysvětluje, že podle oficiálních anglických informací není delta varianta z Indie v žádném případě smrtelnější než ostatní varianty koronaviru. Vzhledem k tomu, že nežádoucí účinky jsou mnohem častější u osob mladších 60 let a průměrný věk úmrtí ve Francii je 82 let, výpočty se dají rychle provést, což ukazuje, že konečný výpočet rizika a přínosu vykcín je očkování proti koroně nevýhodné.

Dr. Carole Cassagne získává většinu svých údajů a informací z konkrétní studie:

Walach, H.; Klement, R.J.; Aukema, W. The Safety of COVID-19 Vaccinations—We Should Rethink the Policy. Vaccines 2021, 9, 693.

Obzvláště výbušné zjištění:

Odborný časopis, ve kterém byl článek publikován, stáhl článek proti vůli autorů (!) Pouze 3 dny po přednášce na konferenci.

Opět se něco tají a skrývá? Došlo k nějakému vnějšímu zásahu? Je ale zřejmé, že autoři studie a Dr. Carole Cassagne si nadále za svými prohlášeními a svojí studií pevně stojí.


(Visited 622 times, 1 visits today)

Redaktor webu realitadne.cz, občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Místopředseda spolku Tradiční rodina z.s. Email: zdenek.chytra@realitadne.eu  Profil na facebooku