„Great reset“ (Velký restart) vnese do světa více politické korektnosti

Kromě styku s ekonomikou dostávají Mezinárodní měnový fond a světové centrální banky po koronavirové pandemii nový úkol: provádění politické korektnosti a kulturních marxistických ideálů v zemích celého světa.

 

Pokud by měly volby v USA dopadnout ve prospěch socialisty Joea Bidena, plánuje globální elita takzvaný „Great reset“ (Velký restart). Díky tomu budou světové ekonomice rychle vnuceny různé globalistické levicové ideály. Na seznamu je zejména spousta dalších pravomocí pro přistěhovalce a ekonomické migranty. Klaus Schwab, předseda ekonomického fóra, se netají svými myšlenkami socialistického vyrovnání: „Velký reset je primárně o udržitelnosti, životním prostředí a lepším využití technologií, ale také o boji proti sociální nespravedlnosti,“ uvedl Schwab ve svém prohlášení.

O sociálním vyrovnání mezi Afrikou a Evropou konečně hovoří i Agenda 2030 pro udržitelný rozvoj, kterou mimo jiné přijala a plnit její závazky podepsala v roce 2015 i tehdejší česká vláda v čele s premiérem Bohuslavem Sobotkou. Naplnění sedmnácti bodů této agendy by bez „Great reset“ (Velkého restartu) bylo prakticky vyloučené.

Schwab a jeho Světové ekonomické fórum se zcela nestydatě snaží bez rozpaků využít nejistoty a strachu mezi lidmi, které se šíří zprávami o Koronaviru. Na stránkách Světového ekonomického fóra o „Great reset“ (Velkém restartu) se uvádí: „S nepřiměřeně velkým počtem obětí mezi ženami s tmavou pletí, ženami, chudými a LGBTQIP lidmi Koronavirus ukázal systematický rasismus a sociální nespravedlnost.“ Neexistuje pro to jediný ověřitelný fakt, ale pro Schwaba a jeho lidi se dobře čte.

Podle organizace, která je jakýmsi diskusním klubem pro mezinárodní elitu, je nyní důležité, aby se tento „Great reset“ (Velký restart) – tedy přeměna podle jejich představ – uskutečnil v ekonomice co nejdříve. Samozřejmě jen proto, aby všechny ženy, přistěhovalci a LGBTQIP osoby postižené Koronavirem mohly být finančně kompenzovány za rasismus a sociální nespravedlnost. To uvádí na svých stránkách Světové ekonomické fórum.

Analytik Stefan Gleason nemůže s touto nezištností souhlasit: „Great reset“ (Velký restart), který předpokládají globalisté, dá centrálním bankám moc provádět nákladná a drakonická opatření v oblasti životního prostředí a projekty sociální spravedlnosti, které tradičně nespadají do jejich mandátu.“ Samotné Světové ekonomické fórum popisuje plány na Velký restart jako na „čtvrtou průmyslovou revoluci“, která „překreslí geopolitickou mapu světa“ na podporu „rovnosti, integrace a sociální obnovy na pracovišti“, aby bylo možné „lépe znovu přestavět“ světovou ekonomiku.

(Visited 505 times, 1 visits today)

Redaktor webu realitadne.cz, občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Místopředseda spolku Tradiční rodina z.s. Email: zdenek.chytra@realitadne.eu  Profil na facebooku