HON NA „MUTANTY“ V NĚMECKU POKRAČUJE, NYNÍ SE JIŽ HOVOŘÍ O KAŽDOROČNÍM OČKOVÁNÍ

Prezident Robert-Koch-institutu, poradního orgánu spolkové vlády v otázkách řízení a poradenství při koronavirové pandemii Wieler pro německou dpa prohlásil: „Čím více očkujeme, tím více mutací budeme mít“. Nevylučuje každoroční očkování proti koroně a nyní doporučuje nošení roušek a respirátorů, i když ještě minulý týden RKI každodenní používání těchto respirátorů kritizovala.

Lothar Wieler, vedoucí Institutu Roberta Kocha, varoval minulý pátek před mutacemi koronaviru. Počet ohnisek a infekcí novými variantami korony se podle RKI zvyšuje. Zda jsou tyto mutace nebezpečnější a zda jsou lidé již infikovaní Koronou imunní vůči novým variantám, stále není známo a zkoumá se pouze na mezinárodní úrovni. Takže opět platí, že vlastně víme, že nic nevíme. Wieler varoval, že další šíření mutací koronaviru by pravděpodobně v krátké době výrazně zhoršilo infekční situaci.


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Wieler se navíc vyslovil proti příliš brzkému uvolnění koronavirových opatření. Sedmidenní výskyt se snížil pouze v několika zemích a v některých krajích se dokonce zvýšil. Za tímto účelem vyzval německé občany, aby nosili ochranné masky a využili nabídky očkování. A to z důvodu, že jsou jednotky intenzivní péče stále velmi zaneprázdněné.

„Jednotky intenzivní péče by v současnosti rozhodně nebyly schopny zvládnout nový silný nárůst počtu případů,“ cituje dpa šéfa RKI. Nutno dodat, že za celou dobu pandemie v Německu nebyly jednotky intenzivní péče přetížené a ani nedosahovaly maxima využití svých kapacit.

Šéf RKI Wieler odpověděl i na otázku, zda budou lidé v budoucnu potřebovat pravidelné očkování vakcínou proti Kovidu-19 – podobně jako je očkování proti chřipce. „Na to zatím nemohu odpovědět,“ říká Wieler. To bude pozorováno v příštích několika měsících a letech. Nelze však vyloučit myšlenku, že například musíte být každý rok očkováni proti Covid-19, říká Wieler.


NEZAPOMEŇTE SI PŘEČÍST:

VE ŠVÉDSKU ZEMŘELO PO VAKCINACI 43 LIDÍ, STOVKY SE POTÝKAJÍ S VEDLEJŠÍMI ÚČINKY

 


Je tedy jasné, že ani v následujících letech nedojde k takovému uvolňování, kdy si lidé budou moci úplně sundat roušky a respirátory z úst. Nekonečné stále se opakující očkování a nikdy nekončící používání roušek přesně koresponduje s novými opatřeními, která chtějí zavádět korporace v rámci Velkého resetu. Mimo jiné mezi tato nová opatření patří i ochranné rámy s teploměry, které některé velké firmy zavedou ve svých podnicích, jak vyplývá z jednání v Davosu.


(Visited 267 times, 1 visits today)
Please follow and like us:

Redaktor webu realitadne.cz, občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Místopředseda spolku Tradiční rodina z.s. Email: zdenek.chytra@realitadne.eu  Profil na facebooku

How to whitelist website on AdBlocker?

RSS
Follow by Email