IMIGRANTI ZAVRAŽDILI V POLSKU NA SILVESTRA 21. LETÉHO MUŽE

01.leden 2017 Ełk / Polsko
Smutně skončily silvestrovské oslavy v polském městě Ełk. Během silvestrovských oslav zde byl ubodán 21. letý mladík, který měl údajně podle nepotvrzených zdrojů hodit během oslav petardu do místního Kebabu.

Zatčeni čtyři muži arabského původu

Policie zatkla čtyři muže, kteří jsou podezřelí z vraždy jednadvacetiletého mladíka. Jak uvedl server TVP.info, jedná se o dva alžířany, tunisana a marokánce, který vede zmiňovaný Kebab. Rafal Jackowsi z policejního ředitelství v Olsztyni médiím oznámil, že zadržení budou vyšetřováni z trestného činu vraždy. Mužům hrozí doživotní tresty.

Nespokojení občané dali ihned najevo odpor k vraždě mladíka

Dnes ráno se před Kebabem, kde k vraždě došlo, sešlo mezi 200 – 300 lidmi. Policie několik z nich zadržela, protože házeli kameny, lahve a petardy směrem k policejním autům. Na místě zůstala rozbitá okna restauračního zařízení. Policie zatarasila v okolí shromáždění i několik cest. Na sociálních sítích se ozývají hlasy vyzývající k pomstě.

Vyšetřování pokračuje

Okresní státní zastupitelství v Ełk informovalo o tom, že se 31.12.2016 kolem 23:00 hodiny před restauračním zařízením strhla rvačka, při které mladý muž utržil dvě bodné rány způsobené pravděpodobně nožem. Po příjezdu záchranky byl muž ještě na živu, ale vzhledem k rozsahu jeho zranění se mu život zachránit nepodařilo. V pondělí bude provedena soudní pitva.

 

(Visited 42 times, 1 visits today)

Redaktor webu realitadne.cz, občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Místopředseda spolku Tradiční rodina z.s. Email: zdenek.chytra@realitadne.eu  Profil na facebooku

more recommended stories