LAUREÁT NOBELOVY CENY LUC MONTAGNIER TVRDĚ NAPADL OČKOVÁNÍ PROTI KOVIDU

Obr. zdroj: freiewelt.net

Laureát Nobelovy ceny Luc Montagnier v rozhovoru řekl, že: „Očkování způsobilo výskyt nových variant Koronaviru“. Luc Montagnier obdržel Nobelovu cenu za objev viru HIV (klíčové slovo: AIDS). Je přesvědčen, že různé varianty mutací Koronaviru nejsou přírodního původu, ale jsou způsobeny novými vakcínami. Mainstreamová média mu však pro jeho vyjádření nedávají žádný prostor.

Luc Antoine Montagnier je francouzský virolog a nositel Nobelovy ceny. Spolu s Françoise Barré-Sinoussi je považován za objevitele viru HIV způsobujícího nemoc AIDS. Za to oba obdrželi v roce 2008 Nobelovu cenu za fysologii a medicínu. O 25 let dříve byl Montagnier vedoucí pracovní skupiny, která jako první na světě izolovala tento virus. Montagnier tedy ví, o čem mluví.

Montagnier si je jistý, že kovidovou pandemii způsobili lidé v laboratoři. Podle Montagniera to naznačuje nepřirozená přítomnost prvků HIV a bakterií malárie v genomu nového koronaviru SARS-CoV-2. Je mu jasné, že ve Wu-chanské National Biosafety Laboratory, která se od roku 2000 specializuje na koronaviry, došlo k „průmyslové havárii“.

Montagnier jde ve svých poznámkách ještě o krok dále: přirozené nejsou ani nové takzvané mutace, tj. různé varianty viru SARS-CoV-2. Spíše jsou způsobeny novými vakcínami. Téměř nařízený požadavek očkování byl „nepřijatelným rozhodnutím“ a „obrovskou chybou“, říká v rozhovoru.

Očkování nutí virus hledat nové způsoby, jak pokračovat v jeho existenci. Zúčastnění epidemologové však o tom mlčí, i když znají fakta o fenoménu protilátek zesilujících infekci („ADE“).

“Pozorně to sleduji a provádím experimenty s pacienty, kteří po očkování onemocněli Kovidem.” Budu schopen prokázat, že vakcína vytváří varianty, které jsou vůči této vakcíně rezistentní,“ říká Luc Montagnier.


(Visited 6 002 times, 1 visits today)

Redaktor webu realitadne.cz, občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Místopředseda spolku Tradiční rodina z.s. Email: zdenek.chytra@realitadne.eu  Profil na facebooku