LOCKDOWNY V NĚMECKU MAJÍ POLITICKÉ, NIKOLIV VĚDECKÉ DŮVODY

Photo by Tmaximumge form PxHere

Německo: Uzamčení má politické, nikoli vědecké důvody

7. února zveřejnil Die Welt výbušný článek, který by mohl vést ke zhroucení celé koronavirové politiky v Německu. Ačkoli německá vláda vždy tvrdila, že její tvrdá proti-koronavirová opatření jsou založena na vědeckých datech, ukázalo se, že tomu tak není a nikdy ani nebylo. Místo toho ministerstvo vnitra dokonce hledalo vědce, kteří by poskytli důkazy o užitečnosti a potřeby lockdownů. Skandál, který by za normálních okolností jistě vedl k rezignaci ministra vnitra.

Spolková vláda si u Robert-Koch-Institutu (RKI) našla ochotné vědce, kteří pomohli vytvořit lež. Z rozsáhlého „tajného dokumentu“, který má mainstreamový deník „Welt“ k dispozici, by mělo být zřejmé, že spolkové ministerstvo vnitra od března 2020 zneužívá vědce a výzkumné ústavy k politickým účelům. Institut Roberta Kocha byl pověřen vytvořením výpočtového modelu, který by ministr vnitra Seehofer a úřady mohli lidem předložit a ospravedlnit jím proti-koronavirová opatření.

Spolkové ministerstvo vnitra tak v tajném dokumentu potvrzuje, že proti-koronavirová opatření mají politické důvody a nejsou založena na vědeckých faktech. Tajný dokument obsahuje živou korespondenci mezi vědci a politickou autoritou. Po několika měsících sporů s RKI se právníkům podařilo zveřejnit 200stránkovou e-mailovou komunikaci mezi ministerstvem vnitra a RKI. Státní tajemník Markus Kerber v e-mailu požádal o vytvoření modelu, na jehož základě by bylo možné odůvodnit tvrdý lockdown.

Již za pouhé čtyři dny vědci z RKI společně se spolkovým ministerstvem vnitra vytvořili dokument, který byl poté sdílen prostřednictvím různých médií. V něm byl představen „nejhorší scénář“ a myšlenka, že více než milion lidí by mohlo zemřít, pokud by společenský život měl pokračovat tak jako dříve. Vláda použila tento společně vytvořený dokument jako základ pro nařízení a omezení, které probíhají dodnes. Mimochodem, o milionu mrtvých hovořila veřejně i německá kancléřka Angela Merkelová.


Čtěte také:


Naskýtá se otázka, zda jsou plány pro uskutečnění „Great Reset“  skutečným pozadím? Dokument ukazuje, že existovaly i jiné důvody pro lockdowny, zjevně politické, protože proti-koronavirová opatření podle korespondence nemají žádný vědecký základ. Lze předpokládat, že koronavirová politika je založena na plánech Velkého resetu, který byl zahájen v roce 2020, a že vláda musela hledat důvody pomocí řetězců, které ospravedlňují lockdowny, zákaz vycházení, omezení cestování, zákazy demonstrací, zavírání škol a omezení dalších osobních svobod.


GREAT RESET – 4. průmyslová revoluce – zničí téměř všem práva a svobody, ty zůstanou jen vyvoleným


Z německého ministerstva vnitra se zatím nikdo k tomuto skandálu nevyjádřil. Zatím nikdo ani nerezignoval. Lockdowny a přísnější proti-koronavirová opatření budou v Německu i nadále pokračovat. Vláda chce učinit nelegální legálním.

Zákon o zachování platnosti epidemické situace

Spolková vláda nedávno na tiskové konferenci oznámila, že pandemie bude prodloužena i po březnu. Aby bylo zajištěno, že opatření nebudou od nynějška nezákonná, byl minulý týden představen „zákon o zachování platnosti epidemické situace“, jehož cílem je vše legalizovat. Zákon má umožnit vládě prodloužit epidemickou situaci (nouzový stav) a zákon o ochraně před infekcemi (IfSG), který mnozí nazývají „zmocňovací zákon 2.0“. Prodloužení by mělo trvat 3 měsíce a pro jeho prodloužení stačí, aby vláda řekla: „Je to pandemie.“ Nový zákon již nezmiňuje omezené doby, zrušení nebo navrácení základních práv. Odnětí základních práv tak zůstává. Když byl 28. listopadu 2020 schválen IfSG, všichni, kdo před ním varovali, byli nazýváni hlupáky a konspiračními teoretiky. Nyní se ukázalo, že měli pravdu.


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


A co přímo napsal die WELT?

Rozsáhlá korespondence, kterou zveřejnil WELT AM SONNTAG, jasně ukazuje ukazuje: V první fázi pandemie působila na vědce kancelář ministra vnitra Horsta Seehofera. Pod nátlakem poskytli výsledky dramatického „tajného dokumentu“ ministerstva.

Spolkové ministerstvo vnitra zapojilo vědce z několika výzkumných ústavů a ​​univerzit pro politické účely v průběhu první vlny koronavirové pandemie, a to již v březnu 2020. Ministerstvo zadala výzkumníkům z Institutu Roberta Kocha a dalších institucí vytvoření výpočtového modelu, na jehož základě ministerstvo vnitra Horsta Seehofera (CSU) odůvodnilo tvrdá koronavirová opatření.

Vyplývá to z více než 200 stránek interní korespondence mezi vedením ministerstva vnitra a výzkumnými pracovníky, které obdržel právě WELT. Skupina právníků bojovala o e-mailouvou korespondenci v soudním sporu s Institutem Roberta Kocha, který trval několik měsíců.

V emailové komunikaci státní tajemník ministerstva vnitra Markus Kerber žádá oslovené vědce, aby vytvořili model, na jehož základě lze naplánovat „preventivní a represivní opatření“.

Podle korespondence vědci v těsné koordinaci s ministerstvem během pouhých čtyř dnů „vyvinuli“ obsah článku, který byl prohlášen za tajný a který byl v následujících dnech distribuován prostřednictvím různých médií.

Byl vypočítán „scénář nejhoršího případu“, podle kterého by více než milion lidí v Německu mohlo zemřít na koronavirus, pokud by společenský život měl pokračovat tak, jak tomu bylo před pandemií.


(Visited 964 times, 10 visits today)

Redaktor webu realitadne.cz, občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Místopředseda spolku Tradiční rodina z.s. Email: zdenek.chytra@realitadne.eu  Profil na facebooku