Na italském informačním serveru Salviniho Ligy byl publikován článek s prohlášením Tomia Okamury – SPD

Na italském informačním serveru Salviniho Ligy byl publikován článek s prohlášením Tomia Okamury – SPD

Všichni jistě víte, že SPD je oficiálním partnerem v evropské skupině ID, kde je také Salviniho Liga a další vlastenecká hnutí z jiných zemí.

okamura exit. stampa png.png

http://www.ilpopulista.it/news/26-Luglio-2020/37404/total-exit-okamura-lasciamo-la-ue.html

Okamura: vystupme z EU

Krize okolo pandemie koronaviru v plné nahotě odhalila, že Evropská unie nám nejen nepomáhá, ale i škodí, a že globalismus ničí národní státy a jejich schopnost plnit základní funkce pro své občany. Proto je potřeba z Evropské unie vystoupit a obnovit soběstačnost našeho státu, aby byl na krize podobného typu do budoucna připraven. Hnutí SPD proto v parlamentu prosazuje přijetí referenta o našem vystoupení z EU.

Originál text v českém jazyce 21.07.2020 najdete na Fb Tomio Okamura – SPD
Hnutí SPD má nový web!  http://www.spd.cz

Proč se informační server Ligy pojmenoval il Populista?

Tento web nese záměrně provokační název ” il Populista”, protože tak je dnes označován většinou ten, kdo hájí národní zájmy. Do populistů se Lize neustále nadávalo, ale po založení informačního serveru s tímto názvem, už toto slovo ztratilo původní smysl a tak místní pravdoláskaři téměř vypustili slovo – populista – z jejich repertoáru … v zásobě jim přesto zůstalo urážlivých termínů víc než dost!

Zdroj – Blog Monika Pilloni
Autor: MONIKA PILLONI

<

p class=”wpematico_credit”>Powered by WPeMatico

(Visited 14 times, 1 visits today)

Zajímá se o aktuální politické dění v Evropě. Žije v Itálii. Monika Pilloni Blog Její články z blogu jsou přejímány s jejím souhlasem.

more recommended stories