fbpx

VIDEO “Nechte občany EU rozhodnout se, zda-li opravdu chtějí žít v superstátu,” bojují za nás Brexitáři

https://www.youtube.com/channel/UCTvjzRIX48ZGf-C9PkkfVrA
Předchozí článek
Další článek

Brexitáři nám zanechali poselství: “Nenechte propadnout svůj hlas, když o něj přijdete, přijdete o všechno.

Začíná hra bohatství a peněz,” řekl Henrik Overgaard-Nielsen, poslanec evropského parlamentu z Brexit Party na posledním zasedání ve Štrasburgu.

“Občané ostatních zemí EU by také měli mít právo rozhodnout se, zda-li chtějí v tomto superstátu zůstat nebo zase vrátit to, jak to bylo dřív. Moc rádi bychom opět měli volný obchod a spolupráci s ostatními evropskými národy, svobodnými, jako národními státy.”

Reagoval tak mimo jiné na fakt, kdy sděloval EU, že Británie už jednala o volném obchodu po Brexitu (kdy se jí uvolní vztahy pro obchodování se zbytkem světa a nebudou svázány EU regulemi) s Kanadou a poté i s Austrálií.

Británie čile pokračuje v navazování (znovunavazování) suverénních vztahů na obchodní bázi s ostatními zeměmi mimo EU a samozřejmě obchodování v rámci Světové obchodní organizace WTO.

Jeho naléhavé řeči pozorně a s rozpaky naslouchala předsedající MEP Dita Charouzová (ANO, Frakce ALDE). V Česku ale řešíme jen Čapí hnízdo místo skutečně závažných věcí.

 

zdroj . youtube , zlondyna.com

(Visited 215 times, 1 visits today)
Předchozí článek
Další článek

Redaktor webu realitadne.cz, zakladatel, dnes již zcenzurované a zaniklé stránky s 50.000 odběrateli, Welcome To Reality Email: marek.novak@realitadne.eu Profil na facebooku