NĚMECKÝ PAUL-EHRLICH-INSTITUT HLÁSÍ STOVKY ÚMRTÍ V SOUVISLOSTI S OČKOVÁNÍM

Fotka od LuAnn Hunt z Pixabay

Z médií již přes rok v souvislosti s úmrtími často slýcháme: „Zemřel s Kovidem nebo na Kovid?” Nyní se vzhledem k četným a neustávajícím zprávám týkajících se vedlejších účinků očkovacích vakcín naskýtá otázka, zda: „Zemřel s očkováním nebo na očkování?” A již nejde jen o vakcíny od společnosti AstraZeneca, ale také o Pfizer / BioNTech, jak potvrzuje zpráva německého Institutu Paula Ehrlicha. Trombózy, mozková krvácení, infarkty, paralýza obličeje a další: Institut Paula Ehrlicha hlásí téměř 5 000 podezření na závažné nežádoucí účinky a 524 úmrtí po očkování vakcínou proti COVID-19.

Bez ohledu na obrovské vedlejší účinky a úmrtí se v Německu dostává očkovací propaganda neustále do nových výšin. Navzdory vysokému riziku pro mladší lidi se vakcínou AstraZeneca budou právě oni „v květnu očkovat“, jeden lékař jim nabízí na Ebay termín; mobilní očkovací týmy navštěvují supermarkety a sociálně znevýhodněné oblasti. Vakcína od společností Pfizer a BioNTech bude od srpna dokonce podávána dětem ve věku od dvanácti let – i přesto, že riziko, že onemocní COVID-19 je minimální. Hrozí zde politický lékařský skandál? Pokud se podíváme na škody doposud způsobené vakcínami, je to více než jisté.

Tisíce vážných podezřelých případů, více než 500 mrtvých

Nová „Bezpečnostní zpráva“, kterou 7. května zveřejnil Institut Paula Ehrlicha (PEI), by měla obsahovat pouze špičku ledovce. Samotný Spolkový institut připouští, že lze předpokládat mnohem horší červené číslo.

https://www.pei.de/SharedDocs/Downloads/DE/newsroom/dossiers/sicherheitsberichte/sicherheitsbericht-27-12-bis-30-04-21.pdf?__blob=publicationFile&v=5

Institut Paula Ehrlicha (PEI) nyní do 30. dubna uvádí téměř 50 000 hlášených podezřelých případů relevantních „nežádoucích účinků“ očkování proti COVID-19. Pouze 41 procent z nich v době hlášení odeznívalo.

Institut Paula Ehrlicha (PEI) hlásilo celkem téměř 5 000 očkovaných osob, které utrpěly závažné reakce. Asi 11 procent z nich, 524 lidí, zemřelo. Ústav zaznamenal nejvyšší počet nežádoucích účinků u vakcíny Vaxzevria od společnosti AstraZeneca. Vakcína Comirnaty od výrobce Pfizer / BioNTech však zaznamenala rekordní počet úmrtí na základě podaných dávek vakcíny.

Většina úmrtí po očkování vakcínami Pfizer / BioNTech

Vezmeme-li jako základ hodnoty Institutu Paula Ehrlicha (PEI) a rozdělíme-li odpovídajícím způsobem malý počet případů bez informací o vakcíně, konkrétně zjistíme, že: Na každý podaný milion dávek přípravku AstraZeneca ústav zaznamenal celkem 4 585 „nežádoucích účinků“, z toho 387 vážných a devět bylo smrtelných.

Na každý milion podaných dávek přípravku Moderna připadá 1 862 „nežádoucích účinků“, z nichž 110 je závažných a sedm smrtelných. Na každý milion injekčně podaných dávek Pfizer / BioNTech hlásil Institut Paula Ehrlicha (PEI) celkem 955 vedlejších účinků, z toho 112 závažných – ale také 21 úmrtí.

Podle Institutu Paula Ehrlicha (PEI) bylo v Německu do 30. dubna 2021 podáno celkem 28,8 milionů dávek vakcín COVID-19, z toho 21,3 milionu obsahovalo sérum od výrobce Pfizer/BioNTech, 5,8 milionu obsahovalo vakcínu od AstraZeneca a přibližně 1,7 milionů od výrobce Moderna.

Je však třeba poznamenat, že počet vakcinačních dávek neodpovídá testovaným subjektům, protože lidé jsou očkováni dvakrát. Vakcína od společnosti Johnson & Johnson (Janssen), která byla podána pouze jednou a teprve nedávno byla podmínečně schválena, dosud obdrželo 2 106 osob a úřady zaznamenaly tři podezření na nežádoucí účinky.

PEI: Zemřel na COVID-19 nebo na předchozí nemoci po očkování

Zdá se, že zejména ženy mají závažné nežádoucí účinky. Podle zprávy byly tři čtvrtiny postižených právě ženy. Institut Paula Ehrlicha (PEI) to připisuje skutečnosti, že dosud bylo očkováno více žen než mužů. Institut Paula Ehrlicha (PEI) neuvádí, jak vysoký byl jejich podíl očkovaných subjektů. Ústav také ponechává otevřenou otázku pohlaví u 524 hlášených zemřelých osob. Jisté podle zprávy ale je, že 58 lidí zemřelo po očkování vakcínou COVID-19 – což vyvolává otázky ohledně účinnosti očkování.

Institut Paula Ehrlicha (PEI) ve zprávě ale uklidňuje oznámením, že většina mrtvých měla „několik předchozích nemocí“, „například karcinom, selhání ledvin, srdeční choroby a aterosklerotické změny, které byly pravděpodobně příčinou smrti“. 18 osob očkovaných přípravkem AstraZeneca podlehlo trombóze mozkových žil, čtyři ženy včetně mozkového krvácení. Podle Institutu Paula Ehrlicha (PEI) bylo dvanáct podezřelých úmrtí na vakcíny u lidí mladších než 40 let a dalších 39 lidí bylo ve věku 40 až 59 let. Dalších 90 lidí potom zemřelo ve věku mezi 60 až 79 let, zbytek byli starší lidé.

Fragmentované informace, jednostranné zaměření na speciální případy

Poté, co několik mladších žen utrpělo trombózu mozkových žil a některé na ni s mozkovým krvácením nebo bez něj zemřely, dostala se konkrétně (a jednostranně) vakcína AstraZeneca s očkovacím přúpravkem Vaxzevria na titulní stránky médií. Vakcína může „velmi zřídka“ vyvolat dvojí reakci: trombózu mozkových žil se současným nedostatkem krevních destiček, takzvanou trombocytopenii, v odborném žargonu nazývanou TTS, která může vést k vnitřnímu krvácení.

Tato trombocytopenie je pravděpodobně vyvolána autoimunitní reakcí, jak se všeobecně uvádí: Protilátky se poté tvoří proti vlastním krevním destičkám, které se současně vyvíjejí intenzivněji v případě vnitřního zánětu a cévních poranění a mohou vyvolat trombózu. „Velmi zřídka“ znamená, že je ovlivněn méně než jeden z 10 000 očkovaných lidí.

Institut Paula Ehrlicha (PEI) se omezuje na tuto dvojitou reakci, i když oboje se mohou vyskytnout také nezávisle na sobě – a zjevně mnohem častěji. V každém případě byly do 30. dubna případy TTS hlášeny ústavu 67krát. Z nich 14 lidí zemřelo – devět mrtvých bylo podle Institutu Paula Ehrlicha (PEI) bylo mladší než 50 let. Ke 21. dubnu hlásil Institut Paula Ehrlicha (PEI) ve svých „aktuálních informacích“ 34 případů TTS, včetně dvanácti zemřelých. 29 dalších lidí očkovaných přípravkem AstraZeneca utrpělo „pouze“ trombózu mozkových žil.

https://www.pei.de/DE/service/presse/aktuelles/aktuelles-node.html

Institut Paula Ehrlicha (PEI) sice zdůrazňuje, že případy TTS se vyskytly pouze u přípravku Vaxzevria od výrobce AstraZeneca, ale ve zprávě se ještě skrývá skutečnost, že do 21. dubna zaznamenal dvanáct trombóz mozkových žil bez dalšího deficitu trombocytů po očkování, a to přípravkem Comirnaty od společnosti Pfizer / BioNTech. Očkování mělo také za následek smrt: tři z těchto obětí zemřely v době, kdy byla tato zpráva vypracována. Podle studie Oxfordské univerzity se trombóza obecně vyskytuje stejně často u vakcín mRNA od společností Moderna a Pfizer / BioNTech jako u vektorové vakcíny od společnosti AstraZeneca.

Stejně jako u přípravku Vaxzevria, tak u očkování Janssen je při očkování RNA koronaviru transportována vektorovým virem. A není divu: Tento koncern si 26. dubna zajistil také takzvaný „Red Hand Letter“. Společnost v něm rovněž varuje před „velmi vzácnou kombinací trombózy a trombocytopenie, v některých případech doprovázených krvácením“, zejména u žen mladších 60 let. Mezi příznaky patří dušnost, bolest na hrudi, otoky nohou, bolesti žaludku, silné bolesti hlavy, rozmazané vidění nebo modřiny.

 

Institut Paula Ehrlicha (PEI) nekomunikuje různá nebezpečí

Jakkoli je důležité informovat o kombinaci TTS, tak také trombóza mozkových žil a trombocytopenie jsou samy o sobě také nebezpečnými chorobami. A podle „Red Hand Letter“ AstraZeneca ze dne 13. dubna k nim dochází u přípravku Vaxzevria mnohem častěji, než bylo zveřejněno. Analýza EMA odhaduje, že k této autoimunitní reakci dochází dokonce u jednoho až deseti ze sta očkovaných lidí.

Biochemik Christian Steidl na platformě 1bis19.de, na které kritičtí vědci blogují, vysvětluje, že může být ovlivněno ještě mnoho dalších testovaných osob. Byli vyšetřováni pouze očkovaní lidé s příznaky. Specifické příznaky se neobjevují vždy okamžitě, ale u autoimunitních onemocnění se časem jen zhoršují. Steidl také uvádí:

„Dosud nebyly bezpříznakoví lidé testováni na to, zda se u nich toto onemocnění vyskytuje v raných stádiích. Pokud jsou v krvi přítomny protilátky proti destičkovému faktoru 4 (PF4), lze vyvodit závěr, že mají imunotrombocytopenii.“

Steidl požaduje okamžité zastavení očkování. I když je touto reakcí ovlivněno „pouze“ jedno procento všech očkovaných osob, je třeba okamžitě jednat. Protože autoimunitní onemocnění se časem obvykle zhoršují. Každý, kdo očkování očividně dobře snášel, mohl například po letech trpět trombózou mozkových žil. „To teď nikdo neví,“ říká Steidl.

Vážnější reakce

Institut Paula Ehrlicha (PEI) podrobněji popisuje několik dalších závažných reakcí na vakcíny, které se v této zprávě objevily. Bylo zde hlášeno celkem 223 lidí s anafylaktickým šokem, také s autoimunitní reakcí. Existuje také 61 infarktů, dvanáct mozkových infekcí, 99 paralýzy obličeje a 16 infekcí srdečních svalů.

Dvacetkrát došlo k takzvanému Guillain-Barrèovu syndromu, poškození nervů, zejména v míše, s někdy závažnou motorickou dysfunkcí, jako je paralýza, která u každého pátého postiženého člověka přetrvává po celý život a vede k smrti u pěti procent všech případů. Týká se to všech vakcín, kde srdeční onemocnění postihlo pouze mladší lidi, zejména muže. Informace o věku očkovaných osob s dalšími vedlejšími účinky chybí.

Mezi hlášenými očkovacími reakcemi, které jsou veřejně podávány jako triviální, vyniká sérum AstraZeneca s „chřipkovými chorobami“, horečkou a zimnicí, následované „místními reakcemi“ a bolestmi hlavy. Vakcíny od společností Pfizer / BioNTech a Moderna proto způsobují hlavně silné bolesti hlavy, únavu a bolest v místě vpichu. Mezi běžné reakce na všechny vakcíny patří závratě, malátnost, bolest na různých místech a srdeční arytmie.

RKI: Někdy to funguje, někdy ne, jak dlouho se ale neví

Celkově se zdá, že na rozdíl od dřívějších lékařských standardů se člověk zcela vzdal vážení rizik a výhod vůči sobě navzájem. Protože i pokud jde o výhody, chrání se úřady voskovými frázemi. Institut Roberta Kocha (RKI) připisuje vakcínám vysokou úroveň účinnosti, ale poté taktéž uvádí:

„Jak dlouho trvá ochrana očkováním zatím není známo. Ochrana nezačne okamžitě po očkování a někteří očkovaní lidé zůstávají nechráněni.“

Podle RKI lze předpokládat, že lidé „mohou být infikováni symptomaticky a asymptomaticky navzdory očkování a vylučovat tak SARS-CoV-2“, to znamená, že jsou nakažliví. Je proto nutné, aby očkovaní lidé nadále dodržovali hygienická pravidla a používali roušky. Otázka, zda hrozí politicky motivovaný lékařský skandál, je proto zcela oprávněná.


(Visited 11 716 times, 1 visits today)

Redaktor webu realitadne.cz, občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Místopředseda spolku Tradiční rodina z.s. Email: zdenek.chytra@realitadne.eu  Profil na facebooku

more recommended stories

%d bloggers like this: