NĚMĚČTÍ KOMENTÁTOŘI ME NEPOJEDOU DO VELKÉ BRITÁNIE – KVŮLI KARANTÉNĚ

Fotka od picselweb z Pixabay

Německo je zemí fotbalu. Při Mistrovství Evropy jsou po celém Německu zaplněny bary, restaurace a zahrádky, kde si Němci společně vychutnávají fotbalové zápasy. Německá veřejnoprávní televize ZDF tentokrát fanoušky fotbalu nechala ve štychu – komentované zápasy jim sice zprostředkuje, ale pouze z německého studia. Důvod je více než bizarní – komentátoři odmítají jet do Velké Británie, aby po návratu do Německa nemuseli nastoupit 14. denní karanténu.

Pandemie má dopad na plánování televizních kanálů pro komentátory mistrovství Evropy ve fotbale. „Na základě současného stavu předpokládám, že nebudeme v Londýně a Glasgow,“ říká sportovní ředitel ZDF Thomas Fuhrmann. „Pokud se podmínky karantény nezmění, musíme zápasy komentovat ze studia.“ To zpočátku ovlivní zápasy Chorvatska proti České republice v Glasgow a Anglie proti Skotsku v Londýně. Velká Británie je považována za oblast s výskytem koronavirových mutací. Když se cestující vracejí do Německa, musí nastoupit do 14.denní karantény.

(Visited 56 times, 1 visits today)
Please follow and like us:

Redaktor webu realitadne.cz, občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Místopředseda spolku Tradiční rodina z.s. Email: zdenek.chytra@realitadne.eu  Profil na facebooku

How to whitelist website on AdBlocker?

RSS
Follow by Email