OBŘÍ NĚMECKÁ CESTOVKA BUDE UBYTOVÁVAT JEN PLNĚ OČKOVANÉ NEBO VYLÉČENÉ HOSTY

Foto wikiedia. Fotograf:Kiefer, CC BY-SA 2.0

Každý třetí Němec je nyní proti Koroně plně očkován. Mezitím cestovní kancelář Alltours oznámila, že od podzimu bude ve svých hotelech ubytovávat pouze očkované hosty a osoby, které prodělaly Kovid-19.

V hotelech cestovní kanceláře Alltours („Allsun-Hotels“) budou moci být od 31. října ubytováni pouze hosté, kteří byli plně očkováni nebo se uzdravili. Zprávu přinesl „RP-Online“ a Focus online. Negativní koronavirový test je dostatečný pro děti ve věku od dvou do 17 let.

Tiskový mluvčí Thomas Daubenbüchel zpravodajskému portálu sdělil, že společnost reagovala na zvýšenou poptávku zákazníků. Nařízení se vztahuje pouze na 32 hotelů společnosti Allsun, které se nacházejí na Kanárských ostrovech, Mallorce a v Řecku. Nová restriktivní pravidla se nevztahují na celkem přibližně 12 000 dalších hotelů, které lze rezervovat přes Alltours. Stále zde platí takzvané pravidlo 3-G (očkované, uzdravené nebo testované).

V případě konkurenčních cestovních kanceláří TUI, DER Touristik (s Dertour a ITS), FTI Touristik a Schauinslandreisen nejsou původně plánovány žádné změny, jak bylo „RP-Online“ potvrzeno.


(Visited 113 times, 1 visits today)

Redaktor webu realitadne.cz, občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Místopředseda spolku Tradiční rodina z.s. Email: zdenek.chytra@realitadne.eu  Profil na facebooku