Po udání sousedů pád ze čtvrtého patra. Mladík skončil z těžkými zraněními v nemocnici.

Kvůli strachu z trestu za porušení koronových  opatření  utrpěl dvaadvaceti letý mladík ve Wipperfürthu v Severním Porýní-Vestfálsku těžká zranění po pádu z balkonu. Stalo se tak po té, co na dveře bytu, kde čtyři mladí muži pořádali oslavu zabouchala policejní hlídka, zavolaná udavačskými sousedy.

Čtyři mladíci si ve Wipperfürthu v Severním Porýní-Vestfálsku uspořádali v jednom bytě oslavu. Jejich konání neuniklo starostlivým sousedům, kteří neváhali a pohotově večírek mladíků udali na polici. Po příjezdu policie se dva z  mužů snažili ukrýt na balkoně. Zatím co policisté vyslýchali zbylé dva muže v bytě,  jeden z mladých mužů ukrývající se balkoně ve čtvrtém patře bytového domu spadl, z něj spadl. Pravděpodobně při přelézání na sousední balkón. Z těžkými zraněními byl převezen do nemocnice. V pondělí tuto zprávu zveřejnila policie.


TAKÉ SI PŘEČTĚTE:

(Visited 338 times, 1 visits today)

Fotograf, autor, administrátor a vlastník domény realitadne.cz Spolupracovník Raptor-TV.cz a Hej, Občané z.s. Profil na Facebooku www.michalhurby.eu Fotogalerie na Flickr | email:webmaster@michalhruby.eu