PŘEPOČÍTÁVÁNÍ HLASŮ V ARIZONĚ – DATABÁZE VOLEBNÍCH HLASŮ BYLA VYMAZÁNA

Data na serverech Dominion byla tajně smazána: „Biden nevyhrál“. Forenzní přepočet hlasů v prezidentských volbách v okrese Maricopa v Arizoně trvá téměř měsíc. První průběžné výsledky měly být předloženy v úterý. Volební komisaři údajně zjistili významné nesrovnalosti.

Od 23. dubna se v nejlidnatějším volebním obvodu Arizony ručně kontroluje 2,1 milionu hlasů, a to podle pokynů arizonského senátu pomocí forenzních prostředků a UV skenerů. Auditoři mimo jiné zjistili „významné odchylky“ v obsahu jednotlivých polí a skutečně obsažených hlasů. V boxech chybělo až 17,5% hlasů, uvedl Trumpův poradce Boris Epshteyn v rozhovoru se Stevem Bannonem. Protože náskok Joe Bidena před Donaldem Trumpem v Arizoně je pouze 2,2%, mohlo by to znamenat, že „Joe Biden v Arizoně nevyhrál,“ řekl Epshteyn.

V průběhu přepočítávání vyvstaly navíc vážné otázky týkající se digitálních hlasovacích zařízení od společnosti Dominion Voting Systems. Volební orgány okresu Maricopa neměly přístup k heslům a operačnímu systému strojů Dominion – ty měly pouze samotná společnost Dominion.

Donald Trump k tomu na svém webu napsal:

Celá databáze okresu Maricopa v Arizoně byla SMAZÁNA! Je to nezákonné a senát státu Arizona, který vede forenzní audit, se bouří. Navíc byly porušeny pečetě na schránkách, v nichž jsou uloženy hlasy, chybí hlasovací lístky a ještě něco horšího. Mark Brnovich, generální prokurátor Arizony, bude nyní nucen se tímto neuvěřitelným volebním zločinem zabývat. Mnozí radikálně levicoví demokraté a slabí republikáni jsou velmi znepokojeni tím, že to bylo odhaleno. ZNIČENÍ celé databáze a kritických volebních souborů okresu Maricopa nemá obdoby. Mnoho dalších států bude následovat. Mainstreamová média a radikální levicoví demokraté se chtějí držet co nejdále od podvodu při prezidentských volbách, který by měl být jedním z největších příběhů naší doby. Fox News se o něm bojí informovat – jen zřídkakdy se o něm zmíní. Stejně tak Newsmax o tomto tématu prakticky mlčí, protože je zastrašován hrozbami žalob. One America News (OAN), jedna z nejrychleji rostoucích televizních stanic a ta „nejžhavější“, odvádí skvělou práci při odhalování obrovských podvodů, ke kterým došlo. Příběh se jen rozrůstá a v určitém okamžiku bude pro slabá nebo zkorumpovaná média nemožné o něm neinformovat. Děkujeme OAN a dalším statečným americkým vlastencům. Vše se děje rychle!

Vzhledem k tomu, že naše země je ničena uvnitř i navenek, prezidentské volby roku 2020 se zapíší jako ZLOČIN STOLETÍ!Volební úřad na žádost odmítl poskytnout auditorům přístup ke strojům. Poté, co senát Ariziony chtěl vynutit přenos údajů routeru soudním příkazem, byla volební data zřejmě ze serverů vymazána. Vymazaná data by měla zahrnovat data o ručně změněných hlasech. Jelikož se zdá, že k němu měla přístup pouze společnost Dominion, lze předpokládat, že k vymazání došlo zaměstnanci této společnosti.

  1. listopadu 2020 volební pracovník Jan Bryant již na jednání arizonského parlamentu dosvědčil, že pouze dva zaměstnanci Dominionu jménem Bruce a John měli přístup k heslům a administrátorským právům volebních systémů. Zaměstnanec společnosti Dominion John také přinesl externí notebook do zabezpečené serverovny, který byl k systému připojen přes USB.

Aby vyjasnila tyto otázky a „vážná obvinění“, předsedkyně arizonského senátu Karen Fann 12. května zaslala dopis volební komisi okresu Maricopa, ve kterém stanovila termín pro objasnění na 18. května na 13:00 místního času.

V každém případě se zdá, že se demokraté bojí: Nejprve v dubnu vyslali do Arizony armádu 100 právníků pod vedením právníka Spygate Marca Eliase, aby toto přepočítávání zastavili. Když se to nepodařilo, vystoupilo ministerstvo spravedlnosti a dopisem ze dne 5. května obvinilo Karen Fann za bezpečnostní nedostatky a »zastrašování voličů«, protože adresy voličů mají být ověřeny.

Nová mluvčí republikánské parlamentní skupiny Elise Stefanik uvedla: „Ministerstvo spravedlnosti se snaží zabránit vyšetřování. Je to porušení ústavy.“

Největší volební test v historii USA je médii zcela ignorován nebo je konspiračními teoretiky vykreslován jako sen o dýmkách – často stejnými médii, která po dobu tří let vykreslovala Trumpovy volby v roce 2016 jako „ruské spiknutí“.

Fotka od conolan z Pixabay

Mainstreamová média se nyní snaží prezentovat audit jakosi „netransparentní“, ačkoli celý postup byl na AZ Audit streamován živě po celé týdny. Dosud bylo prozkoumáno 250 000 hlasů. Počet je tento týden pozastaven z důvodu jiné události. Donald Trump na svém blogu uvedl, že „67% republikánů nevěří, že ospalý Joe je legitimním vítězem voleb“.


(Visited 1 115 times, 1 visits today)
Please follow and like us:

Redaktor webu realitadne.cz, občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Místopředseda spolku Tradiční rodina z.s. Email: zdenek.chytra@realitadne.eu  Profil na facebooku

How to whitelist website on AdBlocker?

RSS
Follow by Email