fbpx

PŘESTAŇTE ŽÍT V BLUDECH. ÍRÁN není IRÁK. Válka není hra. Katastrofa obřích rozměrů nám klepe na dveře

https://pixabay.com/cs/photos/ni%C4%8Den%C3%AD-v%C3%A1lka-konflikt-v%C3%BDbu%C5%A1n%C3%BD-2930127/
Předchozí článek
Další článek

Na to mnozí dnes, co v životě nebyly ani na vojenském výcviku, vůbec nemyslí. Vždyť máme profesionální armádu, myslí si lidé, ti to za nás vyřeší … Omyl jako hrom z čistého nebe.

https://pixabay.com/cs/photos/armagedon-ni%C4%8Den%C3%AD-apokalypsa-2546068/

Od Pouštní války v Iráku žijeme v iluzi. Masy si zvykli na online válku v televizi či mobilu. Ani politici zjevně nemají schopnost domyslet důsledky. Nejmilitantnejší prezident Bush si troufl maximálně na Irák. Kolem Íránu kroužili US jestřáb dlouho jako kolem horké kaše. Írán totiž není Irák.

Írán má 2x více obyvatel a je 4x větší. A navíc má jaderné technologie.

Kdysi komunisté vyvážely do světa revoluce, globalisté dnes válečné konflikty. Společně však trpí nevinní kvůli cizím zájmům. Kdysi mocensko-ideologickým, dnes mocensko-globálním. A také kvůli byznysu. Ten zúročí každou válku.

Bankéři také na každé válce vydělají majlant (oficiálně reparace) ale ve skutečnosti drahou hru na vojáčky zaplatí daňoví poplatníci. Většinou všechno, kromě zlata, ztratí svou hodnotu. Jeho cena se opět vyšplhala na maximum, takže šedé eminence už vědí více než běžní lidé …?

Toto jsou nebezpečné faktory, které bohužel běžní lidé nevědí ovlivnit. Lze tak protesty, ale i vůči nim je systém imunní. Stačí se podívat do Francie na masové střety žlutých vest s Macronovou mocí – a téměř nic se nepohne. Too big to fail – příliš velké, aby to padlo. Mimochodem i příliš vzdálené od lidí. Totiž politici – milionáři, mezi něž patří i Trump, i Macron, i další. Zvláštní virus v systému, ve kterém se i u nás tlačí milionáři převzít moc …

Každá válka má svého předskokana. Je jí informační válka.

Informační válka není vedena proti nepříteli, ale namířena do vlastních řad. Lidé musí být přesvědčeni, že ” špatného ” nepřítele musíme potrestat. A takto se nejprve zapojí do budoucího konfliktu korporátní světová média, které již předem připraví lidi na ” spravedlivou ” válku za ” naše hodnoty ” … a tyto sugesce o našich ” závazcích ” budou rozvíjet i domácí média.

Tolik mainstream omílá fetiše ” společných hodnot “, že možná někdo této hypnotizéroci i uvěří. Agresor-obránce se především nesmí nazývat ” cizí “.   Nyní nám však hrozí, že cizí a jejich cizí zájmy (reálný slovník) nám válku přenesou z Asie až k nám. Minimálně do Evropy či EU. Přesněji odvetné útoky partyzánské války.

A co tak íránské rakety středního doletu?

Raději nedomyslet. Ani na to, že do konfliktu by se nakonec na Středním Východě zapojil i Izrael, tradiční rival Íránu, se kterým si vzájemně posílají raketové pozdravy. No a pak co? Biblický Armagedon? Padni raketa, komu padni, či co?

Elity budou sedět ve svých protiatomových krytech, a to je na tom to nejhorší. Oni přežijí. jim se nic nestane. Merkelová však pustila nejen do Německa, ale do celé Evropy množství toxických Nekontrolovatelných jedinců, z nichž mnozí mohou být spící časované buňky nebo i bomby.

Přišli z prostředí, kde je vlastní rodová krev či víra důležitější než sociální dávky Západu. A to je pro obyčejné lidi stejné riziko jako jejich neschopní politici, kteří nedokáží říci ” ne “.   Mimochodem, kdo ze světových politiků na nich vůbec myslí, když hraje svou virtuální válku o své zájmy jako na play station? Naši by měli udělat alespoň tah na šachovnici a symbolickým nesouhlasem stáhnout naše vojáky ze sousedního Iráku.

Jak jsem řekl. Írán není Irák.

(Visited 1 356 times, 1 visits today)
Předchozí článek
Další článek

Redaktor webu realitadne.cz, zakladatel, dnes již zcenzurované a zaniklé stránky s 50.000 odběrateli, Welcome To Reality Email: marek.novak@realitadne.eu Profil na facebooku