Renomovaný psychiatr varuje: Charakter Angely Merkelové je nebezpečný pro Německo

Fotka od Ajale z Pixabay

 

Známý psychiatr a psychoanalytik Hans-Joachim Maaz shledává narcistické chování německé kancléřky Angely Merkelové nebezpečným pro Německo.

Psychiatr Hans-Joachim Maaz v interviu pro „Huffington Post“  pojmenoval chování Angely Merkelové jako “naprosto iracionální”. K tomu dodává že Merklelová ztratila pojem o realitě.  Mazz u Merkelové nevidí již žádnou vůdčí sílu. Dále psychiatr dodal, že u Merkelové pozoruje jasný “základní narcistický problém”. Narcisté jednoduše nemohou říci, že se zmýlili. Toto chování je nebezpečné, protože nakonec vede k tomu, že se společnost štěpí. Merkelová zastává postoje, které zvyšující se počet občanů není ochotno akceptovat. Pokud se Merkelová nadále bude držet mocenských bojů, potom jednoznačně stojí před psychickým nebo psychosomatickým zhroucením.

 

(Visited 1 360 times, 1 visits today)

Redaktor webu realitadne.cz, občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Místopředseda spolku Tradiční rodina z.s. Email: zdenek.chytra@realitadne.eu  Profil na facebooku

more recommended stories