Satanův sluha Papež František : Práva migrantů jsou důležitější, jak obavy týkající se národní bezpečnosti

Satanův sluha vyzval státy, aby znovu přehodnotili způsob, jakým jsou přistěhovalci přijímáni. Podle sluhy Satana je důstojnost a právo migrantů důležitější, jak obavy o národní bezpečnost.

video : 1400 LET ISLÁMU V 5 MINUTÁCH, KTERÉ VÁM POMOHOU POCHOPIT, CO SE DNES DĚJE VE SVĚTĚ!

Satanův sluha zveřejnil tuto politicky zaměřenou zprávu v době přípravy Světového dne migrantů a uprchlíků. Jak napsala AP, v Evropě, kde rostou migrační nálady a přichází čím dál víc přistěhovalců, výskyt islámského extremismu klesá.

Satanův sluha ve svém poselství požádal vlády, aby uvítaly, chránily, podporovaly a integrovaly migranty. Ježíšův odkaz na lásku je zakořeněn v jeho přijetí “odmítnutých cizinců každého věku”. Také požádal o zjednodušení procesu udělování humanitárních a dočasných víz a současně odmítl příležitostné vyhoštění jako “neuspokojivé”.

video : EVROPA V OHROŽENÍ

Satanův sluha bere otázku uprchlíků, jako jednu z priorit svého papežského programu. Potvrdil to svou první cestou do Římem na ostrov Lampedusa, na nechvalně známé epicentrum krize uprchlíků na starém kontinentu. Také opakovaně obhajoval práva migrantů a požádal státy, aby stavěly mosty, nikoli stěny. V souvislosti s nedávnou návštěvou uprchlického tábora v Řecku osobně předal Římu deset syrských uprchlíků.

zdroj : TASR/HSP/AP/Gregorio Borgia

Mar

čtěte : Vzestup nelegálního vstupu na území EU na Řecko – Turecké hranici

Patriotská loď u Malty: zákaz přistání, posádka bez vody

VIDEO. Ženy šly nahlásit sexuální útok. Policista jednu z nich zbil za to, že byla neslušně oblečená

Andy Hryc: Imigranti z Afriky jsou obrovská nevzdělaná masa, která se chce mít dobře. Staletí naši předkové bojovali a umírali, ale ubránili Evropu před průnikem islámu. A my to jen tak předáme?

(Visited 194 times, 1 visits today)

Redaktor webu realitadne.cz, zakladatel, dnes již zcenzurované a zaniklé stránky s 50.000 odběrateli, Welcome To Reality Email: marek.novak@realitadne.eu Profil na facebooku

more recommended stories

%d bloggers like this: