Sériový sexuální útočník z Arménie se přihlásil policii

Sériový sexuální utočník - Foto Policie Vídeň
Sériový sexuální utočník – Foto Policie Vídeň

7:14 28.11.2017 Vídeň / Rakousko
Poté, co policie zveřejnila fotografie pořízené bezpečnostními kamerami, přihlásil se policii 23. letý několikanásobný sexuální útočník původem z Arménie. Ten měl mezi 10. říjnem a 14. listopadem tohoto roku ve Vídni sexuálně napadnout pět žen. Ke svým činům se částečně doznal.

Arménec se policii přihlásil minulý pátek. Policii se doznal, že sledoval ženy na ne cestě domů, na schodišti v domech je poté sexuálně napadal. Všechny napadené se útokům ubránily a podařilo se jim utéct. Po čtvrtém případu policie zveřejnila fotografii možného pachatele a vyzvala veřejnost o pomoc při pátrání po pachateli. Policii se po zveřejnění fotografie přihlásili další napadené ženy. Jak uvedl server Krone.at, policie hledá další možné oběti.

(Visited 34 times, 1 visits today)

Redaktor webu realitadne.cz, občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Místopředseda spolku Tradiční rodina z.s. Email: zdenek.chytra@realitadne.eu  Profil na facebooku