STEFFI, CHRISTIANE A JOHANNA BYLY ZAVRAŽDĚNY SOMÁLSKÝM »UPRCHLÍKEM«

Tři ženy byly ve Würzburgu zmasakrovány somálským »uprchlíkem«, který do země přišel v roce 2015. Nenazýváme je jen »oběťmi«, jmenujeme je a dáváme jim tvář: Steffi (24), Christiane (49) a Johanna (82).

Zprávy popisující masakr ve ve Würzburgu nejsou pro slabé povahy. Vzbuzují pocity; Pocity, které rozhodně nejsou příjemné: bezmoc, smutek a hněv. Hněv na osoby odpovědné za tyto vraždy a mnoho dalších podobných vražd.

Steffi bylo 24 let a pocházela z malé oblasti ve Spessartu. O víkendu měla být čestnou družkou na svatbě přítele, v pátek kolem 17:00 byla na nákupu u „Woolwortha“, kde hledala malý dárek. Tam padla do rukou svého vraha. Abdirahman J. mladou ženu několikrát bodl mezi krk a záda, a to s největší brutalitou, kdy Steffi neměla žádnou šanci. Stala se tak jednou ze tří obětí tohoto masakru.

Christiane bylo 49 let a do Německa přišla z Brazílie zhruba před rokem. Chtěla nabídnout své jedenáctileté dceři lepší život než v Brazílii s vysokou kriminalitou v mnoha městech. Spolu se svou dcerou byla Christiane v pátek kolem 17:00 také na nákupech ve »Woolworthu«, kde se „uprchlík“, který do země přišel v roce 2015, vrhl na ni a její dceru se svým nožem. Christiane s duchapřítomností svrhla svou dceru na zem a chránila se nad svým dítětem. Somálec 49-letou matku nejprve zmasakroval a poté se pokusil zavraždit dceru přes tělo matky.

82letá důchodkyně Johanna byla v těsné blízkosti Christiane a její malé dcery. Statečně zaútočila na vraha, aby dítě pustil. Vrah to také udělal, za to ale odvážnou Johannu zmasakroval.

Steffi, Christiane a Johanna museli zemřít, protože politika představitelů starých stran již nechrání lidi v Nšmecku. Merkelová odmítá soustrast a nechává svého mluvčího přečíst několik nedůležitých vět z listu papíru.

Výběr DFB včera večer nastoupil v 16. kole mistrovství Evropy ve fotbale proti Anglii. Ale místo prohlášení, že budou hrát s černou stuhou na památku obětí ve Würzburgu, se myšlenky na DFB točí kolem duhových kravat a klečením před zločineckým hnutím BLM. To je linie Merkelové: žádné sympatie k německým obětem její politiky. Bylo to tak v Berlíně, když jste ji téměř museli přinutit navštívit Breitscheidplatz, bylo to jako s Mireille ve Flensburgu, se Susannou v Mainzu, s Marií ve Freiburgu a také s Miou v Kandelu a všemi ostatními dívkami, ženami, dětmi a muži, kteří se stali oběťmi importovaného islamisticky motivovaného teroru.


(Visited 470 times, 1 visits today)
Please follow and like us:

Redaktor webu realitadne.cz, občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Místopředseda spolku Tradiční rodina z.s. Email: zdenek.chytra@realitadne.eu  Profil na facebooku

more recommended stories

How to whitelist website on AdBlocker?

RSS
Follow by Email