fbpx

Švédsko. Krvelačný muslim vyhrožoval Švédům obsazením jejich vlastní země.

Předchozí článek
Další článek

Muslimský nelegální přistěhovalec vyhrožuje celému Švédsku

Na svůj fb účet napsal toto : my Arabové jsme zde proto, abychom převzali vaši zkurvenou zemi. Tak padněte na kolena a v@hulte mi péro, vy mladé švédské k@rvy.

Na toto reagoval v komentáři 53letý rodilý ( bílý ) Švéd takto : odporní arabští rejpalové, koukejte odsud zmizet. Jeho odpověď byla nahlášena na Policii, a muž byl vyzván k podání vysvětlení na Policii v Kristianstadu. Zde byl dotázán na svůj názor na migraci a postoj Švédska k migrační politice.

Pokud někdo čeká logické vyústění situace. Zatčení dotyčného muslima, jeho odsouzení a potrestání, plete se.

53letý Švéd byl následně soudem v Kristianstadu odsouzen k zaplacení pokuty ve celkové výši 22 200 SEK, což je cca 2 300 USD. Soud argumentoval tím, že jeho komentář byl zaměřen na Araby, nikoliv na jednotlivce. Muslim z celého případu vyšel bez potrestání.

Muž se odvolal k vrchnímu soudu, kde mu bylo částečně vyhověno. Jeho pokuta byla snížena na 16 200 SEK a dalších 800 SEK musel zaplatit fondu obětí trestních činů.

Jak známo svoboda slova platí pouze pro vyvolené menšiny. Místní většiny mají právo na svobodu slova pouze, pokud vyjadřují oficiální názory.

U nás doma v ČR to znamená například, že urážet Rusy, Poláky nebo Maďary je nejenom dovoleno, ale i oficiálně podporováno. Urážet také smíte Němce, Francouze, Nory apod. Jenže zkuste urazit, nebo jenom kritizovat například Romy, Židy, LGBT++P osoby atd., to vám bude hned klepat na dveře policejní orgán. Stejně tak můžete zpochybňovat ruské oběti 2, světové války, nebo genocidu Arménů.

 

 

zdroj : eutimes.net

 

(Visited 87 times, 1 visits today)
Předchozí článek
Další článek

Redaktor webu realitadne.cz, zakladatel, dnes již zcenzurované a zaniklé stránky s 50.000 odběrateli, Welcome To Reality Email: marek.novak@realitadne.eu Profil na facebooku