V DURYNSKU HROZÍ NENAOČKOVANÝM ODMÍTNUTÍ HOSPITALIZACE V NEMOCNICÍCH

Premiér zemské durynské vlády Bodo Ramelow prohlásil, že: „Už nebudeme moci zaručit tomu, kdo přijde nenaočkovaný do nemocnice, že se zde ještě vůbec bude moci léčit.“

Ramelow je další politik. který vyvolává ve společnosti kvůli koronaviru poplach – a vyvíjí šílený tlak na všechny lidi, kteří nejsou proti koroně očkováni!

Neočkovaní lidé se již brzy nebudou moci léčit v nemocnici v Durynsku! To minulou sobotu prohlásil durynský premiér Bodo Ramelow (65, Die Linke) v televizním pořadu „Morgenmagazin“.

Došlo by k „pandemii neočkovaných“, pokud by na jednotkách intenzivní péče skončili hlavně ti lidé, kteří by se zřekli injekce proti Coroně.

Výsledek: „Už nemohu pacientům zaručit, že o ně bude postaráno v jejich rodné spolkové zemi, to zaručit nemůžeme,“ říká Ramelow.

Všichni mají zaručeno, že se lékařské pomoci dočkají. Podle zemského premiéra se jim „ale v durynských nemocnicích už nedostane“.

Ramelow své rozhodnutí obhajuje tím, že lůžka v nemocnicćh docházejí. Jednotkám intenzivní péče v Durynsku hrozí v nejbližších dnech údajně přetížení. „To znamená, že brzy budeme muset doručit pacienty do dalších sousedních spolkových zemí,“ řekl Ramelow.

Ramelow znovu zopakoval, že: „Nikomu, kdo přijde do nemocnice nenaočkovaný, již nebudeme moci zaručit, že se zde ještě vůbec bude moci léčit.“

Po mém vlastním posilovacím očkování proti Koroně jsem byl také pokryt nenávistnými komentáři, řekl Ramelow. Na Twitteru zveřejnil vlastní posilovací očkování, aby očkování propagoval. Na Twitteru sklidil za svůj tweet ostrou kritiku, ke ketré dodává: „Můžete se na to podívat na mém účtu: 1200 nenávistných komentářů.“

Ramelow se na některé z těchto komentářů podíval. „V určitém okamžiku přichází vnitřní bod, kdy si myslíte, že i hrozba, která s tím přichází, mě nyní otupila, protože si říkám: Proč někdo popírá svou vlastní inteligenci,“ řekl Ramelow.

Někdy mu chybí síla argumentovat proti skepsi a konspiračním teoriím. Neexistuje tlačítko pro změnu názoru proti odpůrcům očkování. „Mám dojem, že část populace už se nedá přesvědčit,“ řekl Ramelow.


(Visited 307 times, 1 visits today)

Redaktor webu realitadne.cz, občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Místopředseda spolku Tradiční rodina z.s. Email: zdenek.chytra@realitadne.eu  Profil na facebooku