VIDEO. Po Brexitu prý budou Britové náchylnější k infarktu, varuje studie, na kterou měly děti psát esej

https://www.youtube.com/channel/UCTvjzRIX48ZGf-C9PkkfVrA

Je až k neuvěření, jaké ´vědecké studie´ jsou schopny se vynořit, aby odrazovaly od Brexitu. Sice už to je skoro pasé, Brexit 31.1., tedy za pár dnů, je jistý, ale i tak někteří lidé neskládají ´zbraně´.

Jistě si vzpomínáte, jak po internetu kolovala fáma jakéhosi ´Institutu pro evropský výzkum´, že po Brexitu Británie tak zchudne, že děti budou muset spát ve skříních. No a nedávno přinesly děti z jedné ze škol v severoanglickém Schefieldu úkol, že mají vypracovat esej na článek, napsaný na základě jakési odborné studie, která říká, že po Brexitu budou Britové ohroženi více infarktem.

A to proto, že budou muset jíst méně ovoce a zeleniny, kteréžto kvůli konci celní unie nebudou ve velkém počtu na ostrově zastoupeny… No, tak uvidíme……

zdroj : youtube , zlondyna.com 

čtete také :

VIDEO. Megan a Harry si zaregistrovali obchodní značku „Královští ze Sussexu“ ´Sussex Royal´ a hodlají se živit sami 

Čína eviduje 41 obětí nového viru, už dorazil do Evropy. Jeden případ v Paříži, druhý v Bordeaux.

VIDEO “Nechte občany EU rozhodnout se, zda-li opravdu chtějí žít v superstátu,” bojují za nás Brexitáři

VIDEO. Skoti se připravují na Brexit, který nechtějí, a hodlají na sebe strhnout pozornost celého světa

Královna i BoJo apelují na návrat ke křesťanským kořenům a jejich obranu na celém světě. Tentokrát už se nezmiňují o jiných náboženstvích nebo jejich toleranci. Konec multikulturalismu?

(Visited 69 times, 1 visits today)

Redaktor webu realitadne.cz, zakladatel, dnes již zcenzurované a zaniklé stránky s 50.000 odběrateli, Welcome To Reality Email: marek.novak@realitadne.eu Profil na facebooku