Zisk přednější nežli zdraví. Podle Hrušínského je původcem koronaviru Andrej Babiš. Pravda a láska zvítězí nad koronavirem… asi

Česká republika, stejně jako mnoho dalších zemí, zavádí nutná opatření, aby zabránila šíření koronaviru. Snad každý chápe, že tato opatření jsou potřeba, byť se nám jakkoliv nelíbí. Opravdu jen snad. Někteří lidé však věří, že “Pravda a Láska” zřejmě zvítězí i nad koronavirem.

Včera v ČR začal v platit zákaz konání veřejných i soukromých akcí nad 100 účastníků, důvodem je šíření koronaviru. Došlo tedy k zavření škol, divadel, kin, sportovních utkání (některá se odehrála bez diváků) a jiných akcí. Uzavřena byla  také tradiční Matějská pouť.

Stejná opatření zavedla již v pondělí Bratislava, kde byly uzavřeeny školy, divadla, muzea a další. Podobně se zachovali i některé slovenské kraje. K uzavření škol včera také přistoupilo Řecko. V Irsku byl zrušen tradiční pochod na svátek Sv. Patrika. Je zřejmé, že k podobným opatřením přistupují vlády všech zemí nejen v EU. Podle některých, ale jen vláda Andreje Babiše to dělá lidem naschvál.

Tak se například vyjádřil známý babišobijec a principál divadla na Jezerce Jan Hrušínský. Na svůj facebookový profil napsal:

LIKVIDACE Divadla Na Jezerce, likvidace tisíce malých, fungujících firem. Likvidace všeho nepohodlného. Dnes premiér Bureš a kluk, který zastává funkci ministra zdravotnictví, ohlásili kvůli 38 nemocným lidem s příznaky lehké chřipky zákaz divadelních představení. I v tak malých divadlech jako je Divadlo Na Jezerce, kam jsme zakoupili a kde používáme dezinfekci a dodržujeme všechny hygienické zásady. O kompenzaci milionových ztrát ani slovo. Evidentně kompenzovány nebudou. Možná někomu ANO. Jak jsme v kraji už celé roky zvyklí. Náklady na provoz divadla (cca 2 miliony korun měsíčně) jedou dál.

Do Agrofertu mohou lidé chodit pracovat? Tam nákaza nehrozí? Dvě stě poslanců může chodit pracovat? Budou se zavírat hranice? Banda z Hradu, co jezdí i přes virus do Číny a po návratu se prochází po Praze po hospodách a v centru města, to je v pořádku? Zákaz demonstrací? Stanné právo – pod hrozbou 3 milonů korun pokuty jen kvůli tomu, aby se nemluvilo problémech trestně stíhaného komunistického udavače?!!! ! S.O.S.!!!!!!! Kdo už konečně zakáže šíření smrtelného viru StB?!!!!! Kdo už konečně pošle do karantény všechny Bureše a Falmery, Zemany a Klause, všechny prodejné Marky Prchaly, schopné udělat pro prachy a pocit moci cokoli?!!!!!

Evidentně ho více zajímá zisk, nežli zdraví spoluobčanů. I přesto, že jeho posty jsou většinou opěvovány chválou, tady narazil. I jeho skalní fanoušci mu do komentářů rázně psali, že tady už to fakt přehnal. Někteří však i tak pěli chválu. Nebylo jich ale mnoho.

Nezlobte se, ale to je blbost. Většinou s Vámi souhlasím, ale zdraví obyvatel je nad finančním ziskem i provozem divadel. Týden, dva to musíme všichni vydržet a já tomu opatření fandim. Dobře udělali, jen mě mrzí, že to lidé obcházejí.

pane Hrušínský, ubohá Vaše vyjádření, jste plný nenávisti k představitelům našeho státu, měla jsem vás kdysi ráda, je mi z vás špatně, lžete i o nákaze koronavirem,zlehčujete vážnou situaci, lehká chřipka na kterou umírají tisíce lidí po celém světě, mohl byste se stydět, psát to, co píšete, jak urážíte, ano, jste komik s červeným nosem a hrajete komedii, která uráží mnohé slušné lidi a komikem zůstanete i ve vážných problémech, vidíte jen svůj prospěch………….

Bureše z celého srdce nesnáším, ale takový ubohý komentář bych od člověka Vašeho postavení nečekal. Že jde o prachy jsme mezi řádky všichni pochopili, ale zdraví mé rodiny a přátel je mi přednejší. Za mě jednoznačně palec dolu

Dalšími trapnými komentáři nás na twitteru poctil Jiří Pehe.

 

 

Myslím, že i jeho tweety hovoří za vše.

A nakonec perla, nebo třešnička na dort chcete li 🙂 . Jan Hřebejk v odpovědi na tweet. Stupidita, která nezná hranic.

Koronavirus je ideálním spojencem ANO, fašistů a komunistů při pokusu převzít ČT v situaci zákazu demonstrací.

Uvidíme, možná, že nám některý z výše zmíněných pánů někdy napíše pohádku o tom, jak Pravda a láska zvítězila nejen nad lží a nenávistí, ale také nad zrádným koronavirem.

(Visited 603 times, 1 visits today)

Fotograf, autor, administrátor a vlastník domény realitadne.cz Spolupracovník Raptor-TV.cz a Hej, Občané z.s. Profil na Facebooku www.michalhurby.eu Fotogalerie na Flickr | email:webmaster@michalhruby.eu

%d bloggers like this: